logo


beautiful young sporty sexy couple in gym

- Brakuje Ci motywacji do samodzielnego treningu?

- Ćwiczysz od dłuższego czasu,ale nie widzisz efektów?

- Chcesz szybko osiągnąć  zamierzone rezultaty?

 

WEŹ ze sobą  koleżankę,kumpla,siostrę brata i kupcie

PAKIET 10 TRENINGÓW PERSONALNYCH dla dwóch osób!

RAZEM TANIEJ!

 

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA  TRENING!  Tel. 535 957 006

 

trening2

Oferta:

- pakiet 10TP dla dwóch osób jest ważny 60 dni od dnia zakupu

- jeśli jedna z osób jest nieobecna, trening zdejmowany jest z obu karnetów

 

Trening personalny to najbardziej efektywny rodzaj ćwiczeń, polegający na indywidualnych spotkaniach Ty -Trener

Przed rozpoczęciem ćwiczeń trener przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, dzięki któremu pozna Twój stan zdrowia, kondycję oraz nawyki. Po wstępnej analizie sylwetki oraz oczekiwań, można rozpocząć treningi.

Trener jest osobą, która pomoże Ci w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. W tym celu indywidualnie dopasuje program ćwiczeń uwzględniając Twoje warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. Nasi trenerzy to profesjonaliści, którzy posiadają rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała. Zgodnie z określonymi przez Ciebie potrzebami, trener osobisty zaproponuje najbardziej przydatny Tobie rodzaj aktywności, zwróci uwagę na poprawność wykonania ćwiczeń oraz dbając o Twoje bezpieczeństwo będzie kontrolował Twoje postępy. Wyeliminuje błędy, nauczy Cię techniki i zmotywuje do dalszej pracy w celu uzyskania wymarzonej formy i wyglądu.

Dzięki jego obecności unikniesz monotonii, a sesja treningowa stanie się nie tylko ciężką pracą nad własnym ciałem, ale także przyjemną formą spędzenia czasu wolnego. Plan poszczególnych treningów musi być szczegółowo opracowany tak, aby jak najpełniej wykorzystać przeznaczony na nie czas, pamiętając o rozgrzewce i ćwiczeniach wyciszających na koniec. Indywidualny charakter spotkań ma kluczowe znaczenie dla efektów treningu, które są o wiele lepsze niż w przypadku zajęć grupowych, nie tylko dzięki silniejszej motywacji, ale również dlatego, że trener osobisty pełni rolę strażnika Twojej kondycji fizycznej i wagi.

Trening personalny jest przeznaczony dla każdego – niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych.

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA NIEPOWTARZALNY TRENING!