logo

vacuINFOo

MASAŻER WYSZCZUPLAJĄCY dostępny w Champion Club!

Rewelacyjne urządzenie masujące, które pomaga w likwidacji cellulitu, redukuje tkankę tłuszczową, poprawia ukrwienie, a przy tym doskonale relaksuje.
trzy rodzaje pasów pozwalają na masaż różnych partii ciała jak pośladki, uda, brzuch itp.

-PAS ANTY-CELLULITOWY wyposażony jest w anty-cellulitowe szypułki, które „prasują” skórę.
Można używać tego pasa do wszystkich problematycznych części ciała
-PAS PODWÓJNY jest podstawowym pasem. Pozwala na masowanie okolic piersi i szyi, można go również stosować do całego ciała
-PAS POJEDYNCZY do ud i pośladków

 833C2D49-DE7B-4C97-A380-F9D96C467990 (1)

Vacu Well  to urządzenie fitness typu bieżnia umieszczone w specjalnej kapsule w której wytwarza się podciśnienie będące połączeniem kapsuły próżniowej! Terapia wykorzystuje podciśnienie poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej w takich partiach ciała jak: talia, brzuch, uda, pośladki. Aktywny spacer na bieżni i panujące w kapsule podciśnienie prowadzi do lepszego ukrwienia skóry i stymulacji układu limfatycznego odpowiedzialnego za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem terapii jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności i elastyczności w efekcie końcowym redukcja zbędnych centymetrów.

Modelowanie sylwetki

Jak wiadomo tłuszcze są ważnym nośnikiem energii potrzebnej do pracy mięśni. Wolne kwasy tłuszczowe pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią wobec czego pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania jest niezależne od tego które partie mięśni pracują, lecz od tego które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie. Zabieg w urządzeniu Vacu Well polega na łagodnym spacerze na bieżni która jest ulokowana w specjalistycznej kapsule podciśnieniowej.

Poprawa krążenia dzięki efektowi podciśnienia

Dzięki innowacyjnemu efektowi podciśnienia zastosowanemu podczas treningu w urządzeniu Vacu Well zostaje przyspieszone krążenie krwi w miejscach tak zwanych problematycznych – talia, uda, brzuch, pośladki. Jak wiadomo z praktycznego doświadczenia tkanka tłuszczowa która jest najlepiej w danym momencie ukrwiona wykorzystywana jest przez mięśnie do uzyskania energii.

Uwalnianie kwasów tłuszczowych

Na skutek poprawy krążenia krwi podczas treningu w urządzeniu Vacu Well dochodzi do szybszego wyzwalania kwasów tłuszczowych które zostają odtransportowane do tkanki mięśniowej.

Spalanie

Kiedy krew dociera do mięśni kwasy tłuszczowe są spalane jak paliwo podczas spaceru w Vacu Well. Specjalny efekt podciśnienia sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie nie byłaby normalnie spalona podczas konwencjonalnych ćwiczeń. Stosowanie podciśnienia w połączeniu z aktywnością fizyczną poprawia krążenie krwi i jest gwarantem spalania kwasów tłuszczowych, ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko przez aktywną pracę mięśni.

Metoda Vacu Well

Czas trwania zabiegu w urządzeniu Vacu Well – 30 minut

Pierwsza intensywna terapia powinna obejmować 20 zabiegów i być przeprowadzona w ciągu 4 tygodni, ważne jest aby przerwa pomiędzy treningami nie była dłuższa niż 2 dni

Najlepszy strój do ćwiczeń to bawełniana koszulka luźne spodenki sportowe oraz sportowe obuwie. Komfortowy strój zapewni organizmowi swobodny przepływ limfy.

Podczas treningu w urządzeniu Vacu Well konieczne jest wypicie 0,5 litra niegazowanej wody. Wskazane jest także wypicie do 3 litrów wody lub płynów bezcukrowych w ciągu dnia.

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt i tym samym zadbać o swoje zdrowie trzeba ograniczyć spożycie tłuszczów a do swojego jadłospisu postarać się wprowadzić jak najwięcej warzyw i owoców.

Najlepiej zrezygnować ze spożycia takich produktów jak ostre przyprawy, sól czy alkohol które zatrzymują wodę w organizmie

Po treningu wskazane jest spożywać produkty z dużą zawartością białka aby odżywić mięśnie np. nabiał, mięso z drobiu czy ryby.

Dzięki spacerom w urządzeniu Vacu Well swobodnym krokiem dojdziesz do idealnie płaskiego brzucha i pięknie wymodelowanego ciała przy okazji pozbywając się nieestetycznej skórki pomarańczowej.

Życzymy wielu sukcesów na drodze do pięknej sylwetki !

Przeciwwskazania:

-ciąża
-ostre bóle zakrzepowe
-choroby tarczycy – niedoczynność tarczycy,
-choroby serca i choroby naczyniowe
-epilepsja
-nie zagojone blizny po operacjach chirurgicznych
-ostre zapalenie żył
-proteza kolanowa i biodrowa
-przepuklina, dyskopatia, kręgoszczelina
-cukrzyca
-ciężkie migreny
-wszczepiony stymulator serca
-wszczepione elementy metalowe
-nowotwory i guzy,
-rozwarstwienie rogówki,
-panie poddawane stymulacji hormonalnej do zajścia w ciążę